| andreea4ever a întrebat:

E seara deja seara si inca nu stiu nimic de la televizor. Facem sau nu ore maine? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Din cate stiu eu de la copiii mei se pare ca da, din moment ce nu mai profesez ca profesor nu mai stiu ce si cum.

| Happyness a răspuns:

S`a anulat greva deci facem ore

| liveincolors a răspuns:

Din cate stiu, se fac ore. Acum depinde de scoala.

| gabriela007 a răspuns:

Da, cel mai sigur se fac. Am auzit ca ratb a facut greva thinking, daca esti din bucuresti n uai cu ce sa te duci la scoala ( daca mergi cu autobuzul). Nu sunt sigura daca e adevarata chestia cu greva ratb-ului, am auzit...

| glamour_5213 a răspuns:

Pai, in primul rand depinde de scoala.
eu sunt din bacau la o sc, la gimnaziu si pe 1 iunie nu se fac ore.