| Antrax a întrebat:

E un baiat, prietenul lui mi-a zis ca el ma considera draguta alea alea si cand l-am intrebat daca e adevarat el zice ca nu e adevarat. Bun pana la urma recunoaste pe mess si imi spune ca ma simpatizeaza ca sunt draguta etc si sa facem poza sa o puna la avatar si azi cand ne-am intalnit nu prea m-a bagat in seama numa a spus ca el a fost pe mess si cum zice el de obicei"ceau pupici". Si cand l-am intrebat cand facem poza el a spus "la anul". Stie cineva sa imi spuna totusi ce se intampla ca eu nu mai stiu ce sa cred?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca tu l-ai interogat prea dur si omul a dat inapoi. Nu trebuie sa fii atat de agresiva, sa intrebi in dreapta si satnga daca te place si apoi sa-l obligi sa recunoasca. Asa nu faci decat sa-l alungi.

5 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

Cred ca este cam ''indecis '' baiatul...
oricum...sincer parerea mea este k el te place.:*:*
doar k ii timid...si doar pe mess poate sa-ti spuna...

incerca sa vb cu el pe mess.si sai spui tot ce te deranjeaza la el...sai spui dc nu se poarta si live asa cum se poarta pe mess...
de ce nu tia recunoscut in fata ca te place si doar pe mes...

multa bafta:*:*
si ai griji de tine:*:*

| liz23 a răspuns:

Ce conteaza pentru tine... vorbele scrise pe mes, sau ce face el cand sunteti unul langa altul? Ca sa tragi concluzii, trebuie sa fie o oarecare balanta intre ce spune si ce face.De ce nu il intrebi pe mes.de ce atata diferenta in comportament. ce ai de pierdut, asa vei intelege mai bine ce se intampla.

| crizantema a răspuns:

Esti putin cam prea directa... El probabil numai cand te vede ii si sare inima din piept, lasa-l pe el cu initiativa. Intervi numai cand crezi ca neaparat nevoie...

| mihaelanikol a răspuns:

Ori e rusinos, ori nu stie ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha, este timid si nu vra sa recunoasca, ai mai multa rabdare cu el face pe grozavul pentru ca n-are experienta cu fetele.