| Rockstar_9495 a întrebat:

E un tip la scoala mea care ma tot enerveaza si il urasc mult cum as putea sa il bat mai usor astept orice tehnica?

Răspuns Câştigător
| ericbest a răspuns:

Cea mai buna aparare e atacul laughing Deci dai pumni picioare ce vrei tuhlaughing

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Cred ca cea mai buna tehnica e INTELIGENTA.
Crede-ma am incercat si eu cu bataie si jigniri si apoi am ajuns la lucruri urate.In fine totul s-a terminat cu bine, dar eram la un pas de esec.
Mai bine nu-i da atenti, nu-l baga in seama.
Si s-ar putea sa-ti placa de el.cum spune @fmarius86mario.
Daca chiar s-ar putea sa-ti placa de el ar face un lucru foarte "prost" sa-l jignesti, loveti, etc.
Bate-i cu intelingenta.
Bye.

| fmarius86mario a răspuns:

Buna
Parerea mea e ca nu te enerveaza ci ca iti place de el happy spun asta pentru.ca am patit-o acum nu stiu asta-i parerea mea...o persoana cand incearca sa enerveze pe o persona inseamna cai place de acea persoana happy am dreptate 100 % crede-ma