| anonim_4396 a întrebat:

E unul aici cory plesu cu sorina nadia si adi cum fac sa ies cu iei toti ca ei sunt acum afara se plimba si sta la un suc vreau si eu sa ies cu ei si ele cum sa vorbesc cu iei sa ma ia daca ma ajutati dau fundita va rog am mare mare mare mare mare nevoie de ajutorcrying

1 răspuns:
| PatyKan a răspuns:

Ei sunt prietenii tai? Au aceeasi varsta ca tine?
Daca da, atunci vb cu ei si intreaba-i daca nu poti sa mergi si tu cu ei, ca te plictisesti si nu ai cu cine sa iesi... Daca nu, imprieteneste-te cu unul/una dintre ei.
In caz ca nu functioneaza, nu insista, ca nu are rost.Gaseste-ti amici de varsta ta si distrati-va impreuna. Poate veti iesi si voi la suc sau mai stiu eu.winking