| didux a întrebat:

E urat ca o fata sa aiba dintii un pic strambi?
eu ii am pe cei din fata putin incalecati si ma simt ciudat...

5 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Pai daca as spune ca iti sta urat te-ai simte prost dar iti recomand sa te duci la dentist happy acolo ti poate repara nu uita tehnologia e mult mai dezvoltata decat credem noi :*sa-mi trimiti si mie mesaj cum a fost acolo :* PWP

| Bianca_3626 a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti ciudat.Se poate rezolva cu aparat dentar. Du-te la un stomatolog sa-ti dea un sfat.

| lavynika a răspuns:

Daca este un complex pentru tine iti recomand sa iti pui aparat dentar.:*

| happiness a răspuns:

Pune`ti aparat dentar si scapi de complex. o sa fii multumita de rezultate

| andr33a_5009 a răspuns:

Fiecare este frumos in felul lui nu ai de ce sa te simti ciudat