| Danapea a întrebat:

E urat sa ai mustata?
fetelor cum le place mai mult?
cu? sau fara

6 răspunsuri:
| AneMarieK a răspuns:

Mie una nu imi place deoarece ma irita. Cred ca asa gandesc majoritatea fetelor, insa depinde.

| iSaidNo a răspuns:

Mie imi plac, sincer.Bine,nu din aia deasa ca te irita de numai poti -.-".Dar in general sunt dragute :3

| sikra0604 a răspuns:

Multe fete sunt atrasa de mustata, dar mustata sa fie ingrijita, si tunsa scurt

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mustata e naspa, mie imi place fara.
Insa daca musta e ca a lui johnny depp, atunci da, imi place.

| MiyakoSaki a răspuns:

Da...mie nu-mi place mustata.Barba mai merge, dar si aceea sa fie foarte scurta happy

| Mk01 a răspuns:

Depinde,dacă e îngrijită poate fi faină.Eu unul nu port nici mustaţi nici barbă că mă deranjează.