| Scorbut a întrebat:

E urgent! Rog seriozitate!
Luni am fumat la scoala in sala de sport. Si azi a trecut diriga pe la maicamea la servici si i-a dat o mustrare scrisa. x_x Deseara cand vine acasa imi da meciu'. Ce sa fac?sad
Maicamea nu stia ce fumez. Adica suspecta ceva si imi zicea ca daca ma prinde cu tigari mi le baga pe gat

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Sper ca mai ai timp; fa curat in casa chiar daca e curat, fa ceva de mancare ( netu e plin cu retete)si vorba lui solitar..cumpara niste flori. O impresiona si va fi mai usor.Nu uita sa ascunzi tigarile.

| Scorbut explică (pentru Fatamuntilor):

Nu mai am ca le-am fumat pe toate de emotie laughing dupa flori nu ma duc ca imi ia prea mult timp, in bucatarie nu ma bag ca poate mai fac vreo boacana, si curatenia...o sa incerchee hee

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Scorbut):

Facand had necaz, in caz ca mama ta gaseste tigarile, tine lamaie langa tinebig grin sa le poti inghiti mai usor;

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spor la inghiti tigari ce sa iti zic.

| SolitarHacker a răspuns:

Fugi repede la magazin si cumpara niste flori dar repede... pana nu iti da KO laughing) si sigur te va lua mai usor big grin

| PassingBY a răspuns:

Îmi pare rău dar nu prea ai ce să faci. Asta este, oricum o să îţi zică ceva. Tu eventual poţi să promiţi că nu mai faci( dacă mai faci sau nu e treaba ta, nu mă interesează). Nu are nici un rost să negi, că na, asta este.