| anonim_4396 a întrebat:

E usor sa faci promotii in supermarketuri? am auzit ca e cam greu si stresant pentru ca trebuie sa vb cu fel de fel de persoane si sa convingi sa ia acel produs(si mai ales ca eu sunt si cam timidasad)...nu stiu daca sa ma bag sau nu mai ales ca sunt si cu facultatea la zi si nu prea vreau sa lipsesc...am o colega care e la promotii si vine foarte rar sad voi ce ziceti? e cineva de aici la promotii?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Pai depinde daca merita acei bani primiti pe promotii sa lipsesti de la facultate ca daca nu e pacat sa lipsesti daca esti la zi ca altfel inveti si intelegi daca mergi zilnic la ore decat sa lipsesti si sa iti copiezi apoi cursurile e mai greu si pierzi firul ...si eu am colege care lipsesc din cauza serviciului dar sunt mult in urma cu invatatul nu stiu nici pe jumatate ce stim noi cei care nu lipsim,de multe ori explica lucruri pe care nu le scriem in cursuri la scoala si acele paranteze sunt de folos de multe ori,sau ne explica practic si intelegeam mai bine decat daca lipseam,deci tu stii mai bine cum o sa faci fata in ambele locuri si daca o sa poti invata tot de acasa, dar daca merita si esti platita bine poate incerci sa mergi desi e greu sa vorbesti cu tot felul de oameni si sa i convingi de produs trebuie sa stii cum sa le vorbesti si sa fi convingatoare si apoi banuiesc ca asta nu e o slujba permanenta, sigura e doar provizorie deci vezi daca merita sau incearca o vreme sa vezi cum e happysucces!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| liviustefan89 a răspuns:

Mai bine stai in banca, ca la ce bani iti dau astialaughing ce te pun sa faci se numeste "reclama" e ca si cum te-ar folosi ca agent de vanzari numai ca agenti de vanzari iau bani greihee hee, mai bine vezi-ti de scoala tawinking