| XastamikaX a întrebat:

E vorba de un baiat cu care am fost impreuna pana cand el a spus ca vrea sa ne despartim cand l-am intrebat de ce a zis ca nu are timp sa iasa, sigur este un pretext. Dar cu 2-3 zile mai devreme a zis in fata tuturor colegilor, doamnei de romana ca ii place de mine ca sunt cea mai dulce fata, ca mie poate sa-mi spuna orice si lucruri din astea. Apoi a zis chestia cu despartitul dupa aia a urcat la mine in fata clasei mele si nici nu ma baga in sema, apoi cand eu aveam ora de sport si el de dirigentie se tot uita dupa mine.Eu inca simt ceva pentru el, dar cred ca el nu mai simte nimic pentru mine... voi ce credeti? Si daca imi puteti da vreun sfat fetele care ati mai trecut prin asta.Multumesc anticipat.:*

Răspuns Câştigător
| annaloveanna a răspuns:

Eu cred ca inca te place dar este confuz.Asa se intampla mereu cu baietii.Ei nu stiu ce sa faca si daca este corect asa ca singura alternativa pentru ei este sa incheie relatia dar dupa circa 6 ore isi dau seama ca au facut o greseala imensa. Dupa ei nu mai baga in seama fostele prietene deoarece ei cred ca nu ii mai iubesc si ca sunt suparate pe ei.Eu zic sa porti o discutie civilizata si sa afli ce simte cu adevarat!

Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic.e speriat din cate ai povestit, vorbeste cu el!

| Onitzza a răspuns:

Spune-i daca te mai place si daca mai vrea sa fie impreuna cu tine daca nu cautati alt iubit.