| Alee_9909 a întrebat:

E vreo sansa sa urmezi o facultate in S. U. A? Am auzit ca e destul de greu, adica trebuie sa ai bursa. Oricum mai am pana atunci, dar as urma medicina. Ma intereseaza afara, caci aici nu stiu ce sanse sunt.

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Si eu vreau medicina, tot in SUA sau in Anglia, si da se poate. E adevarat o munca titanica pana ajungi acolo, dar cu vointa ai cum. Trebuie doar sa stii sigur ce vrei. Poti intra si fara bursa, dar e foarte foarte mult de invatat, pentru ca pentru facultatile cele mai bune din State si Anglia se bat studenti din intreaga lume.