| rayra a întrebat:

Ehhh am si eu oful meu... este un baiat nou la mine in liceu, trec pe langa el si nici nu ma baga in seama parca as fi invizibila am incercat sa ma machez mai des sa ma imbrac ceva mai cool si degeaba stiti cat doare asta? spuneti-mi cum sa fac ca sai captez atentia

Răspuns Câştigător
| aquila_4553 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa faci cunostinta cu el prin intermediul unui prieten comun daca aveti. daca nu.incearca sa te apropii de prietenii/prietenele lui.si pe hol cand il vezi demonstreaza-i ca esti amuzanta si de treaba.incearca sa ii distragi atentia cu asta. poti sa faci rost de hi5-ul lui si sa ii lasi commenturi. sau mesaje. si asa sa mai vorbiti.si sa va imprieteniti.succeshappy. si nu uita ca in jurul tau sunt si alti baieti draguti care se uita dupa tine

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Intra tu in vorba cu el.

| negescuvlad a răspuns:

Dai o palma sigur o sa te bage in seama