| yulyk666 a întrebat:

Ei asta e.o fata mi-a tras teapa.s-a folosit de mine ca sa fie cu alt baiat.totusi nu sunt suparat de asta ca e cu el.Sunt suparat ca m-a mintit si m-a folosit pentru a fi cu el.acuma vine partea mai misto: eu as vrea sa ma razbun da nu prea stiu cum. dati-mi si mie niste idei cum sa ma razbun pe asa o fatawinkingcea mai tare idee primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| pazzo a răspuns:

Incearca sa-i desparti love struck baga si tu strâmbe dar peste 1saptamana 2 incepe alea alea... asa se destrama o relatie in cel mai simplu
mod : strâmbewinking

2 răspunsuri:
| katy95 a răspuns:

Raspunde-i cu aceeasi moneda o sa se simta tradata chiar daca ea a procedat la fel, o sa o lovesti unde o doare mai tare fix in orgoliuwinking

| edddie a răspuns:

Eu as scuipa`o intre ochi si lu` prietenu` ei i`as rupe mainile si l`as bate cu ele. Funda?smug, Daca ai nevoie tine`o sa o spanzuri cu ea.