| mariaalexa34 a întrebat:

Ei bine,, sunt intr-o relatie, de un an, un timp prietenii mei au stiut de ea, iar apoi i-am mintit ca m-am despartit de el fiindca ei imi tot spuneau asa si am inceput sa nu mai suport
dupa ce i-am mintit cu asta. Multe s-au schimbat, de exemplu nu imi mai pasa atat de mult de partener, nu mai sunt geloasa, am simpatizat 4 persoane si am fost impreuna cu una in timp ce am fost cu el. Relatia e la distanta si nu ne-am vazut niciodata timp de un an, chiar daca am facut toate astea iar el nu stie, nu m-as desparti de el, fiindca stiu ca voi suferi mult,
nu inteleg ce e cu mine, nu imi pasa de el dar cand e faza de despartire sunt ranita complet

3 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

Desi InYourPants nu a zis-o in cel mai frumos mod posibil, are dreptate. Nu se stie daca si el te-a inselat sau nu, insa e clar ca nu esti facuta pentru relatii la distanta. E imposibil sa fii tot tu aia ranita cand l-ai inselat. Cel mai bine e sa o lasi balta cu saracul baiat si sa cauti pe cineva de langa tine. Nu o zic in sens rau, insa cel putin nu esti genul care sa reziste intr-o astfel de relatie acum, asa ca nu are sens sa mai continui toata povestea.

| InYourPants a răspuns:

Ce naiba am citit? Tot tu esti ranita? Iti bati joc de omul ala si tot tu te dai victima? Ai probleme la cap. Esti egoista si suferi de prostiei nu dragoste

| ayayay a răspuns:

Esti cam stoarfa, n-am sa te mint