| alyce a întrebat:

El a trebuit sa plece din tara dar noi 2 ne iubim fff mult. El sta cu o alta fata si eu cu un alt baiat ca sa uitam suferinta dar tot il iubesc. Ce fac? Si stiu ca si el ma iubeste pe mine. Ce viata nedreaptaaasadsadsadcrying:un sfat va rog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt socata.Sa uitati de suferinta stati cu altcineva? Si...va iubiti? Oh, cred ca am ramas in urma, se schimba lumea.

| nicky a răspuns:

"ochii care nu se vad se uita". Incearca sa-l uiti si sa-ti refaci viata.