| anonim_4396 a întrebat:

El nu este timid de obicei dar cand este langa mine sau sa vorbeasca cu mine zici ca este himnotizat sa stea mutlaughing. Cand a vorbit cu mine adica singura data din acest an se simtea in vocea lui cat de timid era. Zici ca ii era frica de ceva.Sigur nu de mine fiindca toti colegii imi zic ca sunt cea mai prietenoasa din clasa.Nu stiu ce ar putea fi.Fiindca pana la un moment dat vorbea cu mine dar acum...nu stiu poate ca si eu sunt de vina poate el zice ca eu nu vreau sa vorbesc cu el.Am incercat dar nimic. Mi s-a zis ca ne potrivim. AAAA am uitat un lucru, el nu vorbeste cu mine dar mai imi pune asa niste piedici vrea sa arunce cu bulgari in mine dar niciodata nu ii merelaughingrolling on the floor. SI intrebarea ar fi el ma place?

Răspuns Câştigător
| spyceygirl a răspuns:

Tocmai de aceea devine imid cand este in preajma tadeoarece te place...probabil ca esti in generala, cam asa sunt baietii la aceasta varsta, sunt timizi fata de fata care o place...
daca si tie iti place de el. ia tu initiativa...adica baga-l mereu in seama cand intri in clasa.cand iesi(spune-i "buna X","hai pa pa x, ne vedem maine)

bafta!

4 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Eu cred ca te place.Am avut si eu de aface (scuze daca nu am scris bine) cu un tip dinasta dar ii scoteam vorbele din gura cu clestelelaughingPoti tu sa fii prima care deschide un subiect si ai sa vezi ca nu va mai fi asa timid.multi sunt asa la inceput. vezi ce faci si bafta:*

| User a răspuns:

8-). Da. Te place. Asta vroiai sa auzi, nu?

| rserpu a răspuns:

Sigur, o persoana daca tace pai atunci tace din cauza ca sa nu cumva sa scoata o prostie din gura si vorbeste dupa ce se gandeste de 2-3 ori ce are de spus. Fii sigura ca daca iti atrage atentie, incearca sa arunce cu bulgari in tine, pai atunci ii place ce tine. Bafta.

| Zuzaaa a răspuns:

Normal ca te placeewinking