| AtIr a întrebat:

Emailu meu e praf...persoanele din lista mea spun ca le trimit emailuri, dar eu nu trimit nimic si nu imi stie nimeni parola si sstiu sigur ca nu e sparta.am mai cerut explicatii si spun ca am virusi sau am intrat pe ceva siteuri care dau mai departe.help

1 răspuns:
| tinaHd a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat cv de genu, mie imi scria la status cineva nu stiu kn. porkarii. poate ai acceptat o cerere de prietenie si respectivul ti-a spart parola, n-ai de unde sa stii:*:*