| AtIr a întrebat:

Emailu meu e praf...persoanele din lista mea spun ca le trimit emailuri, dar eu nu trimit nimic si nu imi stie nimeni parola si sstiu sigur ca nu e sparta.am mai cerut explicatii si spun ca am virusi sau am intrat pe ceva siteuri care dau mai departe.help dau funda
nimeni numi stie parola si nu mi se scrie nimic de la status e de la siteurile pe care le-am logat. dar cum sa faca ca aia sa nu mai trimita la toata lumea?

1 răspuns:
| AnneBre a răspuns:

Sigur ai viruşi. Dar de unde eşti atât de sigur că cineva nu îţi are parola? Nu mai bine o schimbi?