| Wolfy5 a întrebat:

Emm sal TPU scuze pentru intrebare dar, nunteleg ceva pe care am citit pe TPU si altele, cu masturbarea asta >>. e ciudata, si apoi de curiozitate poti ramane gravida daca o faci prea des, si daca o practici acum pe la vreo 13 14 ani ( eu am 15 si n-am facut asa ceva in viata mea si acum citesc si eu despre din astea, bine nu-s pervesa am citit pe TPU ca ma uit in fiecare zi, si sunt cam curioasa ). infine >>3 fundita pentru cel care ma lamureste ^.^

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

E imposibil sa ramai insarcinataa si eu zic ca ii cam devreme sa o faci de pa acum oricum treaba ta si ca sa te lamuresc e ca un dorg din moment ce o faci nu te mai poti opri din practicatiewinking funda?happy

6 răspunsuri:
| TheBlackAce a răspuns:

N-ai cum sa ramai gravida daca te masturbezi

| Srobert a răspuns:

Nu, de la masturbare nu poti sa ramai gravida deloclaughing daca ai 15 ani ai invatat in a 7a la biologie de ce e nevoie ca femeia sa ramana gravidasmug

| Wolfy5 explică:

Mda la bio nu prea am invatat din astea profa nu a vrut a sarit pur si simplu la ala lectie >.> apoi vreo cateva zile s-a prefacut bolnafa >3> deci mno merci pentru raspunsuri, SI AM INTREBAT DOAR NU AM DEGAND SA FAC ASHA CEVA >3> e ciudat si rusinos >///> totusi CIUDAT

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Masturbarea e doar stimularea unor puncte de la genital pana se ajunge la un punct maxim de placere.Nu ramai insarcinata.

| Victor_Vasile_1995 a răspuns:

Cand o sa dai de baston o sa fie totul clar