| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Emma de la h2o a murit? De cand si de ce./?

40 răspunsuri:
| Emma_9057 a răspuns:

Pai sa fiu sincerahappy! Ea trebuia sa filmeze un film horror intr-o tara si a plecat la ora 23:30 (stiu asta pentru. ca am id lui rikki si mi-a dat webs i mi-a zishappy ) si si rikki si cleo nu erau ea statea pe scaunul din fata langa regizor si au mers pe un munte(din blugaria, trebuia sa aju8nga intr-o tara din turcia de fapt mai incolo de turcia) si regizorul dintr-o clipa a ridicat privirea(vb la telefon) si gata! masina s-a lovit intr-un tir ( in masina regicorul sartise adica el traieste dar ea a murit)! imi pare rau( data in care s-a intamplat= 12:06. 2010)... funda?

| fitzoasa a răspuns:

Pai da.a murit.Am vazut la stirile ProTv.A aratat ca a fost calcata de o masina.Dar se spune ca Cleo a fost calcata.Nu Emma.Dar mai probabil sh cel mai sigur este un sg. raspuns. Emma nu Cleo.

| Bianca_4341 a răspuns:

Eu stiu de la multa lume ca ea impreuna cu cleo si rikki consumau multe droguri si ea a fost singura care nu a scapat si a murit dar celelalte doua urmeaza niste tratamente

| KristinnaKr a răspuns:

A fost plecata din tara, nu a murit filmeaza pentru Vampaire diaries!
Uite-te la sez 3 episodul4 este acolo ...si este f. schimbata!

| Pitran_Bianca_1991 a răspuns:

Seriosss?! toti aveti o groaza de pareristraight face pe cine sa mai credem?

| Fly2Sky a răspuns:

Nu cea care a murit a fost emma afost calcate de o masina.Dar a fost inlocuita de bella. Fundita!

| Fly2Sky a răspuns:

Scuze nu a murit si-a continuat studiile

| Bulinutasweet a răspuns:

Emma din h2o nu a murit nu mai joaca in h2o pentru ca joaca in rolul lui rebeka din the vampire daries

| Dulcyka_Anutza_1989 a răspuns:

A murit din cauza drogurilor de un an a murit

| Denisa_Daiana_2000 a răspuns:

A murit *cand inota si a mancat-o un rechin funda