| EvaTramell a întrebat:

Enrique Iglesias este casatorit?

Răspuns Câştigător
| Andrada_5061 a răspuns:

Enrique Iglesias a recunoscut ca s-a casatorit cu jucatoarea de tenis Anna Kournikova. Cantaretul a adaugat apoi ca intre timp, au si divortat!

"Nu sunt casatorit. Am fost casatorit. Serios, am fost casatorit. Acum un an, am fost casatorit cu Anna, dar nu stiu ce s-a intamplat. Nu mai suntem casatoriti dar suntem inca apropiati", a declarat Enrique Iglesias pentru Daily Star.

Enrique Iglesias si Anna Kournikova s-au cunoscut in 2002, in timpul filmarii videoclipului "Escacpe", in care jucatoarea de teis interpreteaza rolul iubitei lui. Desi au avut o relatie, cele doua vedete au refuzat mereu sa recunoasca oficial daca sunt un simplu cuplu sau daca sunt casatoriti.

Relatia lor a fost una destul de tumultoasa, Enrique Iglesias si Anna Kournikova certandu-se in repetate randuri. Din cate se spune, una dintre cauzele despartirii lor a fost faptul ca el nu era pregatit sa devina tatic.

In trecut, Enrique Iglesias a declarat: "Nu sunt pregatit sa am copii. Inca nu am chef sa-mi asum aceasta responsabilitate. Dar in viitor, mi-as dori sa am doi copii".
winking

7 răspunsuri:
| TrustMe a răspuns:

Nu e casatorit.

| Petrika a răspuns:

A fost casatorit cu Anna dar a divortat...este singurel smug

| medgirl a răspuns:

Din cite stiu eu, nu, dar pentru informatii mai concrete poti cauta pe www.google.ro

Elianna
| Elianna a răspuns:

Casatorit si divortat.
http://www.radio21.ro/......ortat.html

| larrii a răspuns:

A fost casatorit smug :d

| Owl a răspuns:

Nu, din cate stiu. Da ce vrei? Sa te casatoresti cu el? raised eyebrows

| amaliax a răspuns:

Din cate stiu eu nu`i... n`am auzit dsp el sa fie insurat... era cu tenismena aia, dar nu cred ca s`au casatorit