| sceptic a întrebat:

Era acum ceva timp o melodie pe disney cantata de doi tipi (o fata si-un baiat), in romana. Cum se numea?

Răspuns Câştigător
| kata100 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6siXV6-kV9E Miruna & Noni - "I wouldn't change a thing >?

5 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7trbs1ZNZmE&feature=related

Miruna Oprea si Noni Ene - Nu as schimba nimic

| sceptic explică:

Multumesc >:d

| GumzZz a răspuns:

Te referi la asta e varianta de la camp rock 2 numai ca e in romana http://www.youtube.com/watch?v=PijhQ3W3MYE sper ca te-am ajutat :D

| Siminik a răspuns:

Noni ene si miruna oprea-nu as schimba nimic

| 18missy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PijhQ3W3MYE ...cred ca asta este:P. funda?