| Blackwoman27 a întrebat:

Era ieri un film pe prima tv, cu 2 gemene Anie si Hanie parca si mama lor pe nume Elizbeth dar i se spunea liz sau lizzy. Cele 2 gemene s-au intalnit in tabara si si-au schimbat locurile.Am mai vazut si ca ele incercau sa ii apropie pe parintii lor care nu s=au mai vazut de 11 ani.Si el vroia sa se casatoreasca cu o femeie pe nume cruella de ville.
Fimul era pe la 8-9 dimineata.Cum se numeste filmul?
Multumesc.
Ofer fundita tongue

Răspuns Câştigător
| CrazyKiddd a răspuns:

Filum se numeste Capcana pentru parinti... fundita?

4 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Era cumva cu gemenele Olsen?

| Miriam9 a răspuns:

Ce vrei sa afli de fapt? ca nu m-am prinsthinking

| OnlyGirl a răspuns:

Apoi s-au intalnit toti intr-un hotel, si fetele au planuit o cina romantica pe un vapor pentru parintii lor.A doua zi au vrut sa plece intr-o excursie toti 4, dar logodnica tatalui lor era geloasa asa ca Lizz a decis sa ramana ea acasa. Ajunsi la destinatie fetele i-au facut mai multe farse,iar noaptea cand dormea au luat-o cu tot cu saltea si au pus-o pe lac, dimineata cand s-a trezit l-a pus pe el(nu mai stiu cum il cheama) sa aleaga intre ea si fete, normal ca le-a ales pe fete.Cand au ajuns acasa unde ii astepta Lizz, el tot incerca sa o recucereasca, dar Lizz a luat`o pe Annie si au plecat.Cand au ajuns acasa,in birou tatalui lui Lizz le astepta Hannie alaturi de tatal sau.Cei doi s-au impacat,s-au recasatorit,iar servitorii sai au ramas si ei impreuna...E un film super merita vazut, poate nu am scris detaliu cu detaliu, dar cam asta s-a intamplat in mare parte

| spread a răspuns:

Care-i intrebarea?