| LeoMessi38 a întrebat:

Era un film, deci erau 2 stiu ca unu avea parul in stil justin, unu a dat o petrecere si a cazut in beci si a stat 5 ani in coma si cand sa trezit se caca mereu pe el, ala cu parul avea cu unu negru un radio. Poate cineva sa imi spuna cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Poate e Miss March. Sunt 2 tipi la o petrecere, prieteni cei mai buni, iar iubita unuia dintre ei e sus in dormitorul principal asteptandu'l. Cei doi beau niste shot'uri pentru indrazneala, iar cand tipul pleaca spre dormitor, fiind ametit deschide usa beciului si cade acolo. El sta la spital in coma 4 ani si dupa 4ani este trezit de prietenul lui cu o bata de baseball, iar dupa aia pleaca impreuna sa o caute pe prietena ranitului la vila playboy laughing. E tare filmul, poate asta e.

1 răspuns:
| LeoMessi38 explică:

Da,mersi mult.Ti-am dat funda.