| Dizzydizz a întrebat:

Eram cu pr meu pe strada cand trece una care ii spune:Ce faci iubirea vietii mele?
Si el o cunostea, a inceput sa rada[zambeasca mai mult]
Credeti ca am facut bine ca m -am sup pe el?
oare nu trebuie sa ii zica vreo 2, mai ales ca era cu pr langa el?straight face

7 răspunsuri:
| princessmary a răspuns:

Nuuu de ce te-ai suparat sad...Hello asa se spune, dar de unde stii ca nu e ruda cu el.Hai asteapta sa vina dupa tine.Si taci acolo!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu ti-a explicat despre ce era vorba, da, poti sa te superi pe el.
In caz contrar...

| tim a răspuns:

Poate el e iubirea vietii ei, dar daca ea nu e iubirea vietii lui? daca esti tu aia?

regis
| regis a răspuns:

Pai te-ai suparat pe el pentru ce a zis aia si te intrebi daca ai facut bine? Nu trebuia sa zici nimic, cel mult sa gasesti o replica in masura sa continue acea gluma. De exemplu sa fii zis zambind: "iubirea vietii tale se plimba cu iubirea vietii lui".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Poate a avut o relatie mai demult ca fata aia sau poate sunt doar priet sh glumesk! si eu mai le mai zic unora d la mine din cls fratimiu, iubire sau stii cat tbsk eu p tine?:]calmeaza-teoh go on

| laur_6762 a răspuns:

Eu cred ca nu trebuia sa faci nimic, ci doar sa razi. Acea fata poate il placea si dorea sa te desparti de el.Trebuia sa ai incredere in el si sa nu bagi in seama ce s-a intamplat.

| wanda a răspuns:

Nu
chiar nu trebuia sa te superi
doar ca putei sa te strambi un pic la el si sa ii rati ca nu prea iti convine faza! dar nu sa te superi...nu prea are rost
si in + nici nu i. a raspuns la fel...chiar cred ca nu are nicio vina ca alta nu stiu ce zice