| MeGustaaaaa a întrebat:

Eram cu un baiat timp de 3 saptamani, ne-am inteles bine, mai un sarut, ca intr-o relatie. Dupa ceva timp o fata fitoasa din clasa mi-a bagat in cap sa ma despart de el ca profita de mine, ca nu ma place, ca ma inseala... Ei ii place de varul meu.Varul meu nu o mai place pe ea si acum, profita de fostul meu iubit pentru a-l face gelos.Chiar ea mi-a spus asta! Se saruta, si i-am spus ca profita de el, s-au certat si repede i-a intors vorbele si l-a convins sa se impace.Fite de fite ce sa mai.Acum, eu sunt cu un baiat. Dinnou imbratisari, pupici, si fostului meu iubit ii e ciuda cand ma sarut.Si acum cea mai mare dilema: Cand se saruta fostul cu fitoasa simt ceva neplacut si sunt geloasa! Oare de ce? Mentionez ca am 12 ani si el a fost prima mea iubire... Oare asta e problema? Ce sa fac? Cu cine sa fiu? Din moment ce nu pot juca la doua maini, una trebuie sa aleg.Deci lasati raspunsul si puteti adauga ID-ul meu aura_hd9@yahoo.com si am sa va arat acolo cate o poza cu amandoi.Va rog rapsundeti-mi cat mai sincer!

2 răspunsuri:
| Raresh23 a răspuns:

12 ani?!
si te stresezi pe chestile astea?
prima iubire asa repede?
mai gandeste te
eu zic sa ti vezi de copilarie si sa lasi chestile astea pe mai incolo
alegi pe cel care ti place mai mult si crezi ca te place
da mai bine vezi ti de treburile tale
vreau sa ti zic ca am 17 ani

| oana_3059 a răspuns:

La 12 ani ai iubit? oooo.iac