| vivianaroxana a întrebat:

Eram odata cu prietenul meu si am inceput sa ne sarutam si el mi-a bagat degetul in vagin, si acuma mi s-a luat putin ceva de acolo, sunt virguna sunt sanse sa numai fiu? va rog ajutat-ima sa stiu dau fundacrying

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Data viitoare fi mai atentă draga mea, dacă chiar nu ți-a curs sânge atunci ești încă virgină.
Ar trebui ca data viitoare, prietenul tău să cunoască limita.

Să ai grijă de tine.

| vivianaroxana explică (pentru Dariusuu):

Multumesc mult, o sa am >big grin

| ElenaSA a răspuns:

Sunt sanse sa mai fii virgina.Dar nu inteleg de ce atata teama de a-ti pierde virginitatea. Daca faci astfel de lucruri cu prietenul tau inseamna ca ti-ai asumat responsabilitatea a e pierde virginitatea.

| FațăZâmbitoare a răspuns:

Daca nu ti-a curs sânge, inseamna ca esti virgină. Nu prea am inteles partea cu 'mi s-a luat putin ceva de acolo' thinking, oricum, un consult ginecologic ar fi cel mai util..insa acum conteaza si ce vârsta ai. Oricum, stai linistita. Sper ca te-am ajutat :*