| LDCCristi a întrebat:

Eram pe fara cu o surubenita ei era o brosca pe langa casa si am vrut sa o omor si cand am apasat mai tare pe ea cu surubenita a sarit un fel de mucus sau lichid nu stiu bine pe fata e periculos lichidu ala

Răspuns Câştigător

Nu am auzit niciodată ca lichidul e periculos dar ai putea sa te cureți bine cu apa și puțin spirt ca sa fi sigurlaughing

3 răspunsuri:
| BELEAUADEPETurfZEW a răspuns:

Mananca-l.

| Yui666 a răspuns:

Gandeste-te ca a fost o gogoasa si ca a iesit ciocolata din ea. Nu nu mori din cauza la lichidul ala, sterge-te si gata

| Alexul99 a răspuns:

O sa mori daca mai omori broaste. =)