| Spike189 a întrebat:

Erau niste desene acum vreo 5 ani pe ProTv cu un pusti care avea legatura cu partea intunecata a lunii, el era extraterestru. La un mom dat face rost de o manusa si o motocicleta, si cu manusa aia putea sa manipuleze obiecte, si el era mereu urmarit de 2 indivizi de la FBI un tip si o tipa, pe la jumatea episoadelor aia rai de pe cealalta jumatate a luni incep sa faca o invazie impotriva oamenilor etc. cine stie desenu cum se num?

2 răspunsuri:
| LII a răspuns:

Nu stiulaughing

| razzashi a răspuns:

Si eu am cautat aceste desen pentru mult timp doar ca nu am avut detalii. Nu imi aminteam decat de motocicleta si manusa. Datorita tie am aflat. Se numeste Invasion: America.