| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca acneele apar numai persoanelor indragostite sau adolescente.

Răspuns Câştigător
| Lorely a răspuns:

Nu neaparat, acestea apar si datorita toxinelor si grasimilor din corp si nu ar fi indicat sa le strangi, mai degraba te speli foarte bine pe fata si tamponezi cu spirt dimineata si seara

| LordRing a răspuns (pentru Lorely):

Folosesc o crema dar vream sa stiu de ce le am

| Lorely a răspuns (pentru LordRing):

Ok...sunt chestii absolut normale, apar oricui, trebuie doar sa ai grija de tine.big grinbig grinbig grinpwpkiss

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Cică *dragostea îţi iese pe faţă*, dar nu e adevărat.E o superstiţie...

| Deny1333 a răspuns:

Îşi bat babele joc de tine, atât.

| whatevernvm a răspuns:

E adevarat ca nu stii diferenta dintre punct si semnul intrebarii.

| LordRing a răspuns (pentru whatevernvm):

Am gresit meam dat seama prea tarziu

| whatevernvm a răspuns:

Meam?