| Alex0000 a întrebat:

Este adevarat ca anumitelor fete le plac mai mult baietii cu muschi, cocalarei, pitzy, decat ce-i mai slabuti si inteligenti? Prin inteligenti, ma refer, nu ca ar fi niste nerdzi la scoala, ce-i cu minte. P. S: Am niste fete prin clasa care pe anumiti baieti rapperi/rockeri, ii vad foarte ciudati, si pe mine chiar ma enerveaza cand o fata ma vede asa.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Fetele cărora le plac acest gen de băieţi sunt la fel de cocălare ca şi ei, sincer acum. Nu-ţi bate capul cu asta.

4 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Bun deci fiecare are parera luii thinking Baga si tu idd meu plss ca vreau sa te intreb ceva tongue a.ankutsaaa astept tongue

| Castorul a răspuns:

Exista si astfel de fete... vorba aia "cine se aseama se aduna".
Cel mai bine e sa le ignori. Exista cate una pentru fiecare...chiar daca unele trebuie sa le cauti mult si bine big grin

| alaqfqafafas a răspuns:

De acord cu rayhappy

| BuBuLiNuTzA_6452 a răspuns:

Mai nici chiar scheletzi baietii, asa cum trebuie, normali.Mie una imi plac baieti amuzanti si romantici nu cconteaza foarte tare cum arata sau ce gen de muzica asculta