| Danyelytha a întrebat:

Este adevarat ca cei cu zodia gemeni au multe fete?
eu sunt zodia gemeni si nimeni nu poate vb cu nimeni daca imi spui un cuv care m-a deranjat nu te mai bag in seama si plec.
eu nu povestesc nimanui ce simt. tin totul in mine!

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Cam asa sunt si eu nu prea am incredere in lume pentru ca stiu cum e sa te lase prietenii la greu. si faza de fete fiecare isi face norocul nu zodia il face

| Blondamea a răspuns:

Si eu fac parte din aceeasi zodie adica din zodia gemeni dar mie nu mi se intampla asta eu vorbesc foarte mult si sont deschisa cu oricine
poate ca nu zodia e devina ci poate ca asa este careacterul tau mai iknchisa in tine, mai retrasa:d

| noooname a răspuns:

Nu este adevarat.

Sunt fel si fel de persoane.

Nu e de vina zodia ci felui fiecaruia de a fi.

Si eu sunt in zodia gemeni, am cativa priateni(e) cu care vorbesc foarte mult despre orice.

Uneori tin si eu in mine unele lucruri, insa incet-incet le zic prietenilor pentru ca trebiue sa te descarci cuiva iar prietenii sunt cei mai folositori.

Tu ai un anumit caracter.
Dar caracterul se scrimba cu timpul.
Ai grija sa nu fie prea tarziu!

MULT SUCCES!