| dx20 a întrebat:

Este adevarat ca daca bei lapte ti se curata plamanii? Mi'am intrebat prietenii cum as putea sa imi curat plamanii ( pentru ca sunt fumatoare pasiva ) si ei mi'au recomandat sa beau mult lapte. Dar nu vad cum ar avea asta legatura cu plamanii.
Va rog cateva raspunsuri. big grin
Multumesc.

1 răspuns:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Da,curata plamanii,mai ales laptele de capra.(poate e amuzant laughing,dar e adevarat)eu cand alerg la antrenamente, inainte cu ceva timp beau lapte, ma simt mai bine.etc.e adevarat.dar trebuie sa bei cu masura, in fiecare zi, cate putin.