| BalonashColorat a întrebat:

Este adevarat ca hannah montana va sustine un concert in Bucuresti? daca da.cand in ce an? si cat va costa pretul unui bilet?

Răspuns Câştigător
| Cecex3 a răspuns:

Peste 30 de ani, si biletul va fi gratis straight face.
Inca ati mai ramas la stadiul cu Hannah? Dupa cate stiu eu, Miley a terminat acest serial.
Iar daca te referi la Miley Cyrus, nu se stie, d-abia a incheiat turneul Gypsy Heart si va lansa un nou album curand, poate la anul sau peste doi ani...

2 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Hanna Montana nu mai este. Miley Cyrus a renuntat la aceasta masca de mult timp si dadea acele concerte doar pentru serial. Oricum, a spus ca nu ii place genul ala de muzica si abia astepta sa scape de acest personaj. Cat despre concertele ei, nu stiu ce sa zic, s-a transformat radical. A devenit o "bitchy".

| BalonashColorat explică:

Oare -cand va veni?