| Artemisia a întrebat:

Este adevarat ca lady gaga inca se mai drogheaza?
am citit in popcorn la inceputul verii ca s-a drogat, dar cu ajutorul tatalui ei a reusit sa se lase.
dar recent am citit in bravo girl ca inca se mai drogheaza.
deci eu pana la urma ce sa cred?
please tell me!
fau super gaga mare funda! rolling on the floor

6 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Mai, eu nu cred! Dar tipa este incredibila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage pe nas verdele banilor facuti din porcaria aia de muzica, noroc ca romanii nu cumpara albume(asta in disperarea lui stefan banica jr.)

| unione a răspuns:

Pana la urma ce conteaza pentru noi?

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu credeti ce scrie in reviste. In general acolo sunt stiri vechi de o luna laughing.

| Artemisia explică:

Ce conteaza? sunt mega fan lady gaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consuma mult alcool, asta e sigur(chiar ea sustine asta), dar de drogat, nu cred ca se mai drogheaza.