| BillK1 a întrebat:

Este adevărat ca Lady Gaga se droghează? thinking

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Nu are cum sa stie cineva sigur.doar daca a urmarit-o cineva de pe aicilaughing ceea ce nu cred ca s-a intamplat. daca se drogheaza sau nu stie doar eastraight face chestiile din reviste pot fi doar niste zvonurithinking e posibil sa se drogheze dar nu avem cum sa stim cu sigurantahappy

si raspunsurile care ti le dau ceilalti pe aici sunt doar parerile lorhappy

funda pls?love struck

5 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Da big grin scrie in toate revistele Bravo girl popcorn bravo etc. big grin fundita? smug

| Angelofdemon a răspuns:

Se poate.happy
Paraziti zic si adevaru si minciuni.happy
adevar.hana montana sa drogat odata si a prins-o`happy
funda?

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Dap
A scris si in reviste, siteuri etc:d

| HappySadness a răspuns:

Cam toti artistii se drogheaza si cred ca ea nu face exceptie.winking

| cryna a răspuns:

Nujj...e posibil la ce mutra are...