| adelina_1810 a întrebat:

Este adevarat ca lui justin bieber i-a cazut masca de pe fata? si daca da imi puteti arata filmulete de pe youtube sau poze?

29 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-o fi căzut şi masca când s-a uitat în oglindă...

| kakarotssj a răspuns:

Ce filmulet cretin, dar comic laughing, cica pedofil, nu imi place justin dar asta e tarelaughing!

Răspuns utilizator avertizat
| thegreatgatsby a răspuns:

Onion Tv este un canal de farse. Gen "Ploaia de stele " sau "Punkd " OMG Voi chiar credeti videoul ala? OMG vai de voi

| Bulina_4880 a răspuns:

Nu i-a cazut nici o masca pentru ca nu are
rolling eyes
E real!
Voi chiar credeti ca e un pedofil?
laughing
Nu stiu astia ce lucruri sa mai inventezahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni asa ceva nu-i posibil ii si el un baiat de 16 ani, cei care cred cai un pedofi sunt niste oameni fara minte

| alexa21_7276 a răspuns:

Nu e adevarat nimic

| Vampă a răspuns:

Împușcă~te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce masca? el este autentic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U nu ai vazut pozele cu el cand facea surf? daca da ti se pare ca are o masca?laughingce naiba aveti frte nu are nicio mascarolling on the floordaca ar avea cand face baie i-ar cadea ...sau ce si-a lipit-o cu picatura?laughingastea sunt doar PROSTI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ce cretinilaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate toti sunteti prosti happy uitati-va aJustin Biebers Voice Break/ Voice Change! From "HIGH" to "DEEP" -Official ici isi schimba vocea cu anul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JUSTIN DREW BIEBERis a little silly but very smart and therefore will go to college.Compared to you he is an ace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JUSTIN DREW BIEBER is a little silly but very smart and therefore will go to college.Compared to you he is an ace.

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Deci sincer cei care cred asa ceva or au picat in cap cand sau nascut ori au iesit de la 6 scuzatima ca va jugnesc,, dar ganditziva are mama, are tata,, isi iubeste fanii si nu ar face asa ceva nu-s obsedata da cred ca va duce si pe voi mintea si app aia de 9 ani chatterbox wsm de ea...nu mai au ce sa inventeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar si eu i-am vazut masa desprinsa putin de pe fata lui justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat ca i-a cazut masca cauta pe yotub si vei gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga adelina, justin este prea frumos sa aiba masca,. Eu cred ca acel videoclip a fost o mare prostie.In primul rand are o voce de copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu mai credeti in prostiile pe care le spune la stiri ar fi culmea un copil poate sa mearga cu spatele pe bicicleta sau sa se lase in jos? nu este adevarat

| yOiNgErAsUlTaU a răspuns:

Marfa videoclipul eu il cred ca arata ca ii cade masca... justin biber e cel mai urat baiat care l-am vazut vreodata...clar as vrea ca tipul asta sa se arunce de pe bloc as fiia qolo cu prima ocazielaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer... justin bieber cred ca are fata de gay. fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si scrie justin bieber pedofil si o sati da un filmulet dai clic pe el si te uiti si acolo o sa-ti dea
si crede-ma ca nici eu nu cred pentru cal iubesc prea mult si nu am vointa sa cred asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber nu are cum sa fie mos de 51 ani stiti de ce? pentru ca nu are cum un mosneag care isi misca cu greu picioarele sa faca surf asa ca taceti in *** ca nu are cum sa fie pedofil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adelina nu i-a cazut masca era lovit la fata uitati-va atent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu justin biebar exista frairilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fata proasta cum sa i cada masca? ca nici nu are! cum poate un mos sa cante ca justin au aratat un videoclip in care arata masca si parul lui justin dar mosu ala care canta ca justin nu era justin deoarece ior fi pus ceva sa se auda justin in loc sa se auda mosu ala

| aishastefi8_7644 a răspuns:

Sper ca nu are masca, ca nu are 51 de ani, ca a murit...nu stiu ce as face daca toate astea ar fi adevarate, nu stiu ce mas face, cred ca mas sinucide pe bune!