| MasterGremlin a întrebat:

Este adevarat ca persoanele mai inalte de statura sunt mai preferati de societate decat cele mai scunde, sau este doar un mit? Ce ajantaje ai daca esti inalt, si cu ce te pot ajuta mai tarziu?happy

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Inaltii arata mai bine, la corp.Mai ales la baieti, este cam ciudat sa vezi fete mai inalte ca ei.

| OldSoul a răspuns:

Eu unul zic ca e doar un mit, acum desigur daca ai 1 metru si 20 de ani e normal sa fii discriminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai preferati? nu. dar oarecum altfel arati la 1.65 altfel arati la 1.80. referitor la baieti. airea, dar asa e