| Aleccsandra a întrebat:

Este adevarat ca se "sparg" clasele si aia buni la clase bune restul`la altele...Este adevarat?

4 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Da happy
Este dupa medie: exemplu intre: 10.00 si 9.00 elevi din prima clasa uman sau prima clasa real, restul la celelalte(P.S: e doar un exemplu)

| teiube a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu ce sa zic pentru ca atunci cand am fost multi si la mine la liceu s-a auzit acest zvon dar pana la urma nu ne-a despartit stiu ca se face ori dupa mine ori dupa medie ori "pe ochi frumosi" depinde de profesor nu se pote da un raspun afimativ sau degativ pentru ca depinde e scoala/liceu de cinducere de profesori sunt multe lucruri la mijloc

| Xlove64 a răspuns:

What?
Nu inteleg nimic -_-''
Ma tu te referi probabil nu stiu.la liceu ca se despart clasele si aia buni raman in aceeas clasa iar restul 'rai' laughing se duc in alte clase?
Sau ce

| LifeFail a răspuns:

Aşa s-ar zice. Sincer, nu ştiu, nu e nimic sigur şi nici nu îmi bat capul cu aşa ceva.
Baftă!