| ςμρεr a întrebat:

Este adevarat vine sfarsitul lumi pste 7 zile?

Răspuns Câştigător
| caporalul a răspuns:

Stai linistita ma de unde scoateti prostiile astea 7-3 zile parca era in 2012 acu s-a mutat

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat.

| caporalul a răspuns:

Ms pentru funda

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Nu! Zi Doamne fereste! Peste 7 zile adica pe 19 martie o sa fie cea mai mare luna plina din ultimii 19 ani ceea ce v-a provoca multe probleme dar nu vine sfarsitul lumii.Si chiar daca va veni problema este ca daca oamenii cred din ce in ce mai mult in asa ceva chiar va fi asa ca mai bine sa fim oprimisti decat pesimisti.winking

| oskar a răspuns:

Waa sunteti nebuni la cap oameni buni ce sfarsitu lumi si apropo daca vine suntem pregatiti nu-i stres, Dumnezeu e sus are el grija de noi big grin

| zuzukid1993 a răspuns:

Eu nu cred.deja toata presa si toti au devenit paranoici.ce mama lu proces verbal is toata prostiile astea? laughing in 2000 trebuia sfarstitul lumi.acuma 19 ani cand a fost iar aceea luna plina trebuia sa vina.in 1998 trebuia sa vina sf lumi.in 6.06. 2006 trebuia sa vina sfarsitul lumi? tampeni pentru audienta, vanzari de ziare si reviste.

| ςμρεr explică:

1.sunt baiat si2.asa au spus americanii(NASA)oricum daca vine eu cred in dmnezeu si se va arata si va veni raiul pe pamant crying sad straight face happy big grin

| alexandrualexutz a răspuns:

Oameni buni va anunt ca nimei nu stie cand va veni sfarsitul lumii si asa ca nu mai fiti panicati!