| LiLMoRe a întrebat:

Este bun behringer bcd2000 la calitate/pret? Adica are defecte sau ceva? Cine are acest controller va rog sa lase id-ul happy

Răspuns Câştigător
| Marian88 a răspuns:

Eu am lucrat cu acest controller mai demult pentru incepatori este destul de bun. Pretul este ok la ce poate doar ca asezarea butoanelor si a jog-ului fac un pic dificil manevrarea. Daca il configurezi cu un soft ca traktor lucrurile stau mai bine desi e cam greu de configurat pe traktor. Da intr-un final pret caltate e bun avand in vedere ca are si placa de sunet incorporata si intrari phono. mai recomandat ar fi bcd 3000 nu te poti astepta la performante iesite din comun ideea e sa cunosti bine toate fnctiile softului ca cu controllerul te decurci. pentru detalii contacteaza-ma pe rosu_marian2000