| anonim_4396 a întrebat:

Este bun iaurtul pentru bube? Am cateva bube pe nas deoarece m-am scarpinat prea rau si as vrea sa scap de ele urgent. Please ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| ionutZzG30 a răspuns:

Pai de la iaurt pot sa ti se faca dc ar fi bun pentru ele?

| Lauraaai a răspuns (pentru ionutZzG30):

Nu stiu, iaurtul fiind bun pentru cosuri m-am gandit ca este bun si pentru bube.

| ionutZzG30 a răspuns (pentru Lauraaai):

Da stiu nu-i bun dar incearca ceva creme pentru inlaturarea negilor sau ceva de genul o sa dispara tongue a si daca tiau facut iritatie si te-ai scarpinat nu mai scaprina o sa se faca scoarta aia si daca o tot rupi o sa ramana semn laso ca cade ea singura happy

| Lauraaai a răspuns (pentru ionutZzG30):

Nu mi s-au facut de la iaurt, eu vreau sa ajung si la concluzia daca este bun iaurtul pentru bube. Oricum multumesc pentru raspuns...