| Ionut_8782 a întrebat:

Este bun liceul Ioan N. Socolescu din Bucuresti sau nu? Va rog... ajutor big grin

2 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Anul ăsta a avut la mate 7, 2 şi construcţii şi instalaţii 6, 74. Nu ştiu pentru tine cum e, depinde de ce medie ai dar pentru mine (am 9, 61, îţi dai seama că nu! Dacă treci acum a 8 a, trebuie să ştii că mediile se schimbă de la an la an foarte mult. Anul ăsta au crescut surprinzător (de ex. Socolescu a avut la mate 6, 98 şi 6, 14 la construcţii anul trecut şi acu' doi ani 7, 72, respectiv 6, 44), deci trebuie să fii conştient că media nu va fi aceaşi, posibil un pic mai mică sau mare. Este un liceu destul de bun, aşa că, dacă vrei, poţi merge la el. Baftă!

| cooldreams a răspuns:

Mi-e greu să-ţi spun aşa. depinde de ce medie ai. Eu am 9, 61, aşa că pentru mine nu prea e. Oricum, anul ăsta a avut 7, 2 la mate şi 6, 74 construcţii. Acum un an, respectiv doi a avut la mate 6, 98, respectiv 7, 72, iar la construcţii respectiv 6, 14 şi 6, 44. Mediile se schimbă de la an la an, aşa cine ştie cum va fi anul viitor?