| loove_5215 a întrebat:

Este bun siteul www.moove.ro voi il folositi?

Răspuns Câştigător
| Mitza_6815 a răspuns:

Acum l-am testat. functioneaza.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, acum il folosesc si merge desi prima data cand am incercat nu mi-a trims sms ul.

| Silviu_7167 a răspuns:

Mi-am facut chiar acum cont si am trimis un mesaj pe numarul meu. Si, da l-am primit. Deci pot zice ca functioneaza. Mesajul l-am primit de pe numarul 0743856366.

| Silvia a răspuns:

Da, eu îl folosesc şi merge foarte bine.Mereu s-au trimis mesajele.

| Inna_8819 a răspuns:

Da e buntongue il stiu de la o prietena.
Tare site`u happy

| Annitu a răspuns:

şi eu îł folosesc în fiecare zitonguena. e bunbatting eyelashes

| Ros3Blu3 a răspuns:

Da e bun cand nu ai credit e un tov bun :X laughingrolling on the floor incearca'l si tu big grin hai si tu in grupu la aia fara credit!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee pe naiba nu merge! x( nu functioneaza astept mesajul cu codul de vreo 1 saptamana.laughing ma`m saturat sa astept! kiss