| DyaLove a întrebat:

Este bun telefonul Samsung Galaxy Gio? Dau sau nu? Vreau argumente si daca puteti sa imi dati si cateva informatii despre el.

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Depinde ce doresti tu de la un telefon. Din punctul meu de vedere, camera este proasta, de exemplu.
Ai aici toate datele despre acest telefon
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-galaxy_gio_s5660-3126

1 răspuns:
| Elektro a răspuns:

Eu il am.Cum a zis si Rose depinde ce vrei de la telefon.Camera e destul de ok (nu l-am luat pentru poze) dar nu are blitz. Aplicatiile se misca destul de bine.Dar daca vrei pentru aplicatii iti recomand sa iti iei altu (S II, S, S plus etc.)