| Satisfaction a întrebat:

Este buna pasta de dinti Colgate MaxWhite ONE...adica albeste dintii? Cei care o folosesc sau au folosit-o va rog sa lasati niste impresii despre ea!

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Este buna daca o folosesti timp indelungat.

| JaJe a răspuns:

Nu exista pasta de dinti care sa albeste dinti, singura sansa e sa te duci la un stomatolog si sa faci un tratament pe baza de lumina UV, si din cate am inteles e cam scumpa.

| Dudăăăă a răspuns:

Este foarte foarte buna.Am folosit`o si inca o folosesc.Fa`o si tu cu mare increderewinking. Funditssa? puppy dog eyes