| N3bUni3 a întrebat:

Este ceva normal sa faci dragoste? de ce? de ce numai esti virgina upa ce faci dragoste? nu inteleg.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca e o chestie biologica.Sunt nevoi primare care asigura continuitatea speciei

| ionika17 a răspuns:

De ce sa nu fie normal ca faci dragoste?! Ar mai avea un rost lumea pe acest pamant fara dragoste, eu cred ca nu.Pentru ca ti se rupe himenu, si numai esti virgina.Intreabarea e cam stupida, dar in finehappy

| SperanteSpulberate a răspuns:

Da este ceva foarte normal sa faci dragoste cu persoana IUBITA dar doar atunci cand esti pregatit/a psihic si fizic pe la varsta de 18 ani ar fi bine.De ce? Pentru ca in cupluri ajuta sa va apropiati mai bine sa va cunoasteti mai bine! De ce nu mai esti virgina dupa ce ai facut dragoste? Deoarece himenul se rupe la fete, iar la baieti nu prea stiu. Sper ca te-am ajutat!
Bafta si Craciun Fericit!

| αndï a răspuns:

*clears throat*
intrebare universala la intrebarea "de ce " pentru toti pustii de 11 ani care intreba toate prostiile pe TPU
R: pentru ca esti adoptat ^^
have a nice day