| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva din Suceava la liceu,profil pedagogic? Daca da, cum e? care sunt materiile de baza?

3 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Sunt la un astfel de liceu trec in clasa a 11-a. Acum se numeste si puricultor ceea ce estre o mica ciudatenie venita de la minister. in fine Se fac 2 ore de engleza si franceza 2 ore de matematica 4 ore de lb romana 1 de biologie istorie si geografie religie sport 3 ore de practica pedagogica (practica la copii de inv prescolar si scolar) muzica desen 2 ore de TIC(un fel de informatica) 3 ore de psihologie 1 se pedagogie insa in clasa a 9-a de fac 2( cel putin eu am avut 2) si se alege si un optional..sa nu uit de fizica tot 2 ore sau 1 daca una e optionala si chimie de asemenea daca ai intrebari mi le ppoti adresa

| azaleeaalina a răspuns:

La ce liceu exact vrei sa dai? cauta liceul pe facebook sau pe google si vezi acolo atat orarul cat si profesorii si madia de intrare si orice te intereseaza.

| anonim_4396 explică (pentru azaleeaalina):

La Mihai Eminescu.