| Meli2314 a întrebat:

Este cineva in clasa a 8-a? Cum va simtiti stiind ca aveti examen?
Sau e cineva care da bacul?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Parca voiai sa-ti schimbi programul de somn. Baga-te in pat si nu ne mai teroriza cu intrebari de rahat

| VenomMMA a răspuns (pentru whatevernvm):

Las-o, e si ea micuta. big grin

| ABCD122 a răspuns:

Am trecut de examen si ma simt in al 9-lea cer. happy

| Printesa10TM a răspuns:

Si eu am trecut examenul, a fost stresant, am stat o saptamana in spital!

| Andrei277 a răspuns:

Pai stiu e mult stres si eu am de dat bacul anul asta si m-am si transferat la alt liceu, dar trece asa cum a trecut si cel de a 8-a fara griji invata, bine si nu te stresa prea mult ca o sa iti faci rau singura, bafta happy

| PrintesaRockChichi a răspuns:

Eu nu sunt nici pe a 8a, nici pe a 12a, dar am dat examenul si nu a fost urat deloc sentimentul. Putin infricosator la inceput, eram cam frustrata, trebuie sa recunosc, mii de ganduri imi veneau in cap si strgau ca poate nu intru la un liceu bun, dar dupa, cand au venit subiectele mi-am dat seama ca pot sa fac bine, mi-am dat silinta, cu calm si am luat note mari. La inceput aio zenzatia ca nu mai stii nicio notiunue din ce ai invatat, dar apoi revin toate in mintea ta, ca intr-un joc bizar de-a v-ati-ascunselea, cand reusesti sa-i gasesti pe toti.

| Gloriaaa027 a răspuns:

Eu trec a opta! Mă simt ok, adică nu o să fie atât de greu.Cel puțin la română! La mate cred că o să fac varză, dar e ok happy