| biankaaaaaaaa a întrebat:

Este Craciunul si inca nu stiu ce cadou sa ii fac iubitului meu.Imi dati niste sfaturi? Cea mai originala idee primeste funda :X

Răspuns Câştigător
| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

Buna! DEci,poti sa ii faci cadou un tricou personalizat cu numele tau si al lui(editezi la Smiley Photo)sau pui o poza cu voi doi pe stick si la smiley Photo(sau oriunde vrei tu) sa pui poza pe tricou, cana, magnet de frigider...Cumpara-i un parfum(poate unul despre care ti-a zis),cumpara-i o jucarei de plus(ceva care sa il impresioneze) sau poti face ceva traditional,facut de mana.O felicitare, sau chiar poti sa ii gatesti ceva, daca nu prea obisnuiesti.Sau un cadou frumos ar mai fi acela de a-ti petrece Craciunul impreuna cu prietenul tau si cu alt cuplu,undeva la munte, sau la un restaurant, sau acasa la unul dintre voi.Ideile mele. Sper ca te-am ajutat!winkingA si, SArbatori fericite!

1 răspuns:
| LiK3 a răspuns:

F-ai si tu un tablou cu voi 2 adica faceti-va o poza si dupa inrameaz-o sau i-ai un animal de companie(depinde ce animal ii palce lui).