| wolfgirl123 a întrebat:

Este fain la liceu?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de experienta fiecaruia. Sunt multi care spun ca sunt cei mai frumosi ani din viata. La mine nu a fost asa. Abia de recent au inceput cei mai frumosi ani din viata.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai sincer nu e mare diferenta fata de clasa a opta,tot cam la fel e doar ca sunt colegi si profesori noi si o noua scoala, crede-ma, eu sunt in a zecea si mi-am dat seama cum stau lucrurile cu pustii de liceu, n-ai de ce sa iti faci griji, dai tot fie de oameni din astia mai dusi cu capu' dar si de multi tipi calumea.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Liceul te maturizeaza mult.Era nasol cum veneau aia mai mari in clasa sa ne cunosca, pana te acomodezi, pana intri in ritmul liceului.Iti spun din propria experienta ca, cand o sa fii la liceu o sa intalnesti numai fitoase de iti vin toti nervii. Oricum pentru altii liceul este ceva frumos daca nu este cumva vreun drogat sau fumator caci daca esti diferit cam o sa fie ciudat pentru ei.Eu una am intrat in depresie ca e urat printre straini si sa vezi oameni mai mari. Oricum poate la tine o sa fie frumos depinde la ce liceu si sa fi tu insuti plus de asta incearca sa nu fi asa perfecta.

| RaspunsuriSerioase a răspuns:

In general da, deoarece iti faci prietenii care dureaza mult, te maturizezi si te cunosti pe tine. Insa este important sa nu te pierz si sa ramai totusi preocupata de scoala si de note. Dar profita de orice ocazie, fa-ti prieteni, distreaza-te si bucura-te de anii de liceu.